Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie Kolegium Prezesów w Siemianowicach Śląskich - 12.11.2019

W dniu 19 października 2019 r. na terenie ROD ,,Szczęść Boże'' w Siemianowicach Śląskich, odbyło się spotkanie Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Siemianowicach Śląskich.

W spotkaniu brali udział: Damian Kołakowski – naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Siemianowicach Śląskich, nadkom. Rafał Stanko – komendant Miejski Policji w Siemianowicach Śląskich, asp. szt. Damian Achtelik i sierż. szt. Mariusz Farat – dzielnicowi z KMP w Siemianowicach Śląskich, Janusz Kuklok – zastępca komendanta Straży Miejskiej, Jan Radoła – wiceprezes OZ Śląskiego oraz Wojciech Matczak – radny Rady Miasta w Siemianowicach Śląskich.

                                                    

Podczas spotkania omówiono tematy dotyczące zabezpieczenia i szczególnego dozorowania działek w okresie zimowym, segregacji śmieci przez działkowców oraz zmian płatności za nie, a także sprawy związkowe regulaminowe, które mogłyby ułatwić i usprawnić prace Prezesów na ogrodach działkowych. Ponadto w trakcie spotkania wybrano nowego przewodniczącego Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Siemianowicach Śląskich Pana Jana Maja. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem oraz poczęstunkiem.

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.