Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Działkowca w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Słoneczne Wzgórze" w Chojnicach - 05.10.2019

Dnia 24.08.2019 r. na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Słoneczne Wzgórze" w Chojnicach odbył się Dzień Działkowca. Przybyło około 100 osób z 79 działek, frekwencja więc dopisała.

                            

W czasie festynu prezes Katarzyna Strama omówiła sprawy bieżące Ogrodu oraz plan pracy do końca roku 2019. Zarząd ROD "Słoneczne Wzgórze" życzył wszystkim wspaniałej zabawy, uśmiechu, radości. Podczas obchodów Dnia Działkowca gościł Jerzy Megger – członek Okręgowego Zarządu PZD w Gdańsku, który skierował miłe słowa do działkowców z naszego ogrodu.

Przy wejściu do Ogrodu można było pobrać anonimowe ankiety, w których działkowcy odpowiadali na pytania oraz pisali swoje spostrzeżenia, wnioski i prośby. Później działkowcom zostały przedstawione wyniki z ankiet.

Podczas Dnia Działkowca rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Urokliwe miejsce w Twoim ogrodzie". Każdy przybyły działkowiec oddawał głos. W konkursie brały udział 3 działki i każda została nagrodzona bonami do sklepu ogrodniczego.

Zostały również wręczone nagrody w formie kwiatków i książek najstarszym działkowcom – Panu (87 lat) i Pani (86 lat) za zaangażowanie, za zamiłowanie, pasję, wytrwałość i serce do swojego ogrodu. 

                               

Młodzież naszych działkowców zorganizowała zabawy i konkursy z nagrodami dla młodszych dzieci. W zabawie brali licznie udział również dorośli. Były też tańce, pyszne jedzenie – jednym słowem wyśmienita zabawa.

 

Katarzyna Strama, prezes Zarządu ROD "Słoneczne Wzgórze" w Chojnicach

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.