Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD "Stokrotka" w Mysłowicach - 04.09.2019

Ostatniego dnia sierpnia Zarząd ROD "Stokrotka" w Mysłowicach, zorganizował Dzień Działkowca dla swoich użytkowników, którzy licznie się przybyli na to wydarzenie. Atmosfera była świetna, a pogoda dopisała.

                              

Na początku prezes Mariusz Rafalski oraz Iwona Chajto – skarbnik przywitali wszystkich działkowców i gości, wśród których znaleźli się: prezydenta miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz, prezesa Zakładu Oczyszczania Miasta – Marcina Podsiadło, Naczelnik wydziału d/s osób niepełnosprawnych – Marta Ostrowska, przew. Rady Dzielnicy, na terenie której leży ROD "Stokrotka" – Iwona Bitner i członkowie Śląskiego Oddziału PZD.

Święto działkowców było doskonałą okazją do podsumowania konkursów na najładniejszą działkę. Zwycięzcom wręczono puchary, dyplomy i albumy o tematyce przyrodniczej.

                              

Na koniec części oficjalnej wręczyliśmy prezydentowi kosz dożynkowi z naszymi plonami,  a pozostałym gościom symboliczne bukiety ze słoneczników i kłosów zbóż.
Po części oficjalnej zaczęła się zabawa. Były dmuchańce dla dzieci, wata cukrowa i popcorn a dla starszych coś dla duszy i ciała, czyli ciasto, kawa, napoje i super muzyka. Wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych.

                            

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio