Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień działkowca połączony z otwarciem nowej siedziby ROD „Prząśniczka” w Toruniu - 04.09.2019

W sobotę, 31 sierpnia odbył się uroczysty Dzień Działkowca w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Prząśniczka” w Toruniu. Impreza miała podwójny charakter, gdyż była jednocześnie zwieńczeniem sezonu działkowego, jak i oficjalnym otwarciem nowo wybudowanego biura ogrodu.

W uroczystości wziął udział Prezes Okręgu Toruńsko- Włocławskiego Polskiego Związku Działkowców i zarazem członek Krajowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców – Piotr Gadzikowski.

                                          

Część oficjalna uroczystości rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania Hymnu Polskiego Związku Działkowców”. Drugim, bardzo ważnym punktem scenariusza było wręczenie podziękowań, a także upominków działkowcom, którzy w ostatnich latach z zaangażowaniem pracowali społecznie na rzecz ogrodu. Najważniejszą częścią spotkania było uroczyste przecięcie wstęgi, jako symbol oficjalnego otwarcia domu działkowca Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Prząśniczka” w Toruniu. Wstęgę przecięli Prezes Okręgu Toruńsko- Włocławskiego Polskiego Związku Działkowców – Piotr Gadzikowski, a także Prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Prząśniczka” w Toruniu – Andrzej Ciechomski.

Na zakończenie części oficjalnej Prezes Okręgu wygłosił przemówienie, w którym podziękował działkowcom za ich pracę na rzecz ogrodu, a także Zarządowi, za tak prężny rozwój i propagowanie ogrodnictwa działkowego. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy działkowcy udali się na wspólny poczęstunek, który był doskonałą okazją do zacieśniania więzi pomiędzy całą rodziną działkową Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Prząśniczka” w Toruniu.

                                         

Uroczystość trwała do późnych godzin wieczornych. Przy rytmach muzyki cała rodzina działkowa świetnie się bawiła, a śmiechom i rozmowom nie było końca.

Oliwia Ciechomska – insp. ds. administracyjnych

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio