Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD im. Antoniego Domagalskiego w Gdyni - 02.09.2019

Wieloletnią tradycją w ROD im. Antoniego Domagalskiego są obchody Dnia Działkowca. Impreza przyciąga dziesiątki działkowców. Nie inaczej było i w tym roku.

                      

Dzień Działkowca to idealna okazja do dokonania podsumowań wspólnych wysiłków włożonych w rozwój i funkcjonowanie ogrodu. Bo to właśnie wysiłek wielu działkowców pozwala utrzymać ogród w bardzo dobrej kondycji. Zachętę do pracy stanowią coroczne, dokonywane przez komisję, przeglądy wszystkich działek. Zwieńczeniem tego wysiłku są wyróżnienia działek w poszczególnych sektorach ogrodu.

 

                              

W obchodach naszego święta w dniu 31 sierpnia, oprócz Prezesów sąsiadujących i zaprzyjaźnionych ogrodów, uczestniczył Bogusław Dąbrowski – Przewodniczący OKR PZD w Gdańsku.

Wiele emocji wzbudził przyjazd telewizji publicznej z Gdańska, która przedstawi w programie lokalnym reportaż z historii ogrodu oraz z obchodów Dnia Działkowca.

                            

Odznaczenia oraz dyplomy otrzymali wyróżniający się działkowcy. Rozstrzygnięto również konkurs ogrodowy na najładniejszy kosz dożynkowy.W tanecznych rytmach zabawa trwała do godzin wieczornych.

Leonard Niewiński, Prezes Zarządu ROD im. Antoniego Domagalskiego w Gdyni

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio