Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy świętowali w ROD „Zielony Zakątek” w Nowym Tomyślu - 13.08.2019

Działkowcy świętowali! W sobotnie popołudnie, 10 sierpnia 2019r. w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Zielony Zakątek" w Nowym Tomyślu odbył się festyn z okazji Dnia Działkowca. Święto było doskonała okazją do uhonorowania zasłużonych działkowców. Odznaczenia wręczono: Michałowi Dominiakowi – Złota odznakę Zasłużonego Działkowca, Włodzimierzowi Krzyżaniakowi – Srebrną odznakę Zasłużonego Działkowca, a Brązowe odznaczenia otrzymali: Ignacy Galas, Barbara Przybylak, Krystyna Dygus, Włodzimierz Krakowski i Stanisław Kulus.

                             

Obecny na naszym święcie poseł na Sejm RP – Krzysztof Paszyk złożył działkowcom życzenia, pogratulował osiągnięć i ładnych plonów z działek. Prezentowały się one dumnie na stoisku warzywno-kwiatowym przygotowanym przez Działkowców – Małgorzatę Maciejewską i Barbarę Przybylak.

                           

Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji. Były gry i zabawy dla dzieci oraz spotkanie z alpakami, którym najmłodsi byli zachwyceni. Odbyły się również zawody strzeleckie. Część artystyczną zapewnił występ Zespołu Łazarski Krąg z Poznania.  Wspólna biesiada i zabawa przy pięknej tanecznej muzyce, w której licznie uczestniczyli działkowcy, jak i lokalna społeczność trwała do późnych godzin nocnych. 

                           

ROD "Zielony Zakątek" w Nowym Tomyślu

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.