Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik integracyjny w ROD im. St. Staszica w Pile - 05.08.2019

W ROD im. St. Staszica w Pile 3 sierpnia odbył się piknik integracyjny z okazji Dnia Działkowca. Na imprezę licznie przybyli działkowcy oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. Maria Fojt,  przewodnicząca Krajowej Komisji Rewizyjnej PZD i wiceprezes Okręgu PZD w Pile oraz Arkadiusz Kubich, wicestarosta Pilski.

 Zaproszeni goście oraz prezes ogrodu w swoich wystąpieniach złożyli życzenia działkowcom z okazji ich święta. Wicestarosta –  Arkadiusz Kubich podkreślał, że działkowcy są ludźmi czynu, a dzięki ich pracy i poświęceniu ogrody i działki są pięknie zagospodarowane. Zadeklarował, że powiat pilski będzie nadal wspierał ogrody działkowe.

Dni Działkowca były doskonałą okazją do uhonorowania najbardziej zasłużonych działkowców. Odznaczenia Za Zasługi dla ROD wręczono 7 z nich. Otrzymali oni również drobne upominki ufundowane przez starostę pilskiego oraz prezydenta Piły. Działkowców, którzy byli obecni na imprezie w ROD im. St. Staszica zaproszono także na wystawę plonów KORSO 2019 połączoną z Okręgowym Dniem Działkowca, który odbędzie się 10 sierpnia w Parku na Wyspie w Pile. Po zakończeniu części oficjalnej działkowcy biesiadowali przy muzyce i grillu.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio