Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik rodzinny połączony z obchodami Dnia Działkowca w ROD „PRZYSZŁOŚĆ” w Sulmierzycach - 01.08.2019

Na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Sulmierzycach 13 lipca odbył się piknik rodzinny połączony z obchodami Dnia Działkowca. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych w ROD Sulmierzycach, a na tegoroczną imprezę licznie przybyli nie tylko działkowcy, ale również mieszkańcy Sulmierzyc i okolicznych miejscowości. Frekwencja była rekordowa. ROD Przyszłość jest ogrodem otwartym dla lokalnej społeczności. Zarząd ROD, jak i samych działkowców bardzo cieszy, że doceniany jest trud wkładany w organizację tego typu imprez.

                              

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji dla dużych i małych. Były m.in. dmuchane zamki, ciesząca się dużym zainteresowaniem fotobudka i loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami.

                              

Na festynie można było także spotkać  pisarkę Katarzynę Georgiou z kącikiem autorskim. Na wszystkich gości czekały również stoiska gastronomiczne z wieloma pysznymi daniami przygotowanymi przez działkowców –  każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na dorocznej imprezie nie mogą zabraknąć akcentu muzycznego, wieczorem dla gości zagrał zespół Macieja Maciejewskiego. Przy muzycznych rytmach wszyscy doskonale się bawili.

                                      

Prezes ROD Przyszłość Kamil Łopuszyński dziękuje za pomoc wszystkich zaangażowanym w organizację imprezy m.in. jednostkom, które od lat wspierają Ogród: Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Wielkopolskiego – Wicemarszałkowi Województwa Wielkopolskiego Krzysztofowi Grabowskiemu, władzom Sulmierzyc, burmistrzowi dr Dariuszowi Dębickiemu oraz radnym miejskim.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio