Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Konkursy w ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim - 10.07.2019

Komisja konkursowa ROD Gajówka w Wodzisławiu Śląskim dokonała wiosennego przeglądu ogrodu i wybrała Najpiękniejszą działkę 2019 oraz działki wyróżnione.

W okresie wiosennym następuje pełna mobilizacja w ogrodzie. Wykoszone aleje, działki, odnowione altany, piękna nowoczesna infrastruktura. Ogród pełen zachwytu. Komisja w oparciu o Regulamin Krajowej Rady i Regulamin ROD wybrała tę najpiękniejszą oraz działki wyróżnione. Przy okazji przeglądu konkursowego wskazano również działki, które są użytkowane niezgodnie z regulaminem. 

Komisja, której przewodniczył Wiceprezes Zarządu oraz instruktor ogrodowy, zdecydowała że Najpiękniejszą działką 2019  zostaje działka nr 80 pana Stanisława Władysława Śnieg. Działka ta jest działką warzywno-rekreacyjną z ciekawą zabudową. Pan Śnieg to aktywny członek Komisji Rewizyjnej. Jego pomysły zachwycają działkowców i gości odwiedzających nasz ogród. Pomidory, które pan Władek uprawia są słynne na całym ROD i na Dniach działkowca, częstujemy nimi gości, którzy zgodnie mówią, że smak tych warzyw jest wyjątkowy.

Panu Władysławowi serdecznie gratulujemy!

Należy także podkreślić, że działki wyróżnione przez Komisję to działki zadbane i atrakcyjne,  z ciekawą infrastrukturą.

Zapraszamy do odwiedzin naszego ogrodu.

Zarząd ogrodu

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.