Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Ojca i Dzień Matki w ROD “Oaza” w Strzelcach Opolskich - 01.07.2019

Zgodnie z rocznym kalendarzem imprez ROD “Oaza” w Strzelcach Opolskich, pierwsza impreza odbyła się 26.05 i był to Dzień Matki, a w niedzielę 23.06 świętowaliśmy Dzień Ojca. 

Wróćmy wspomnieniami do Dnia Matki . Najmłodsi chcąc podziękować swoim Mamo za ich wychowawczy trud przygotowały dla nich piękne, kolorowe laurki. Następnie  przenieśliśmy się na plac przy świetlicy,  gdzie odbywały się różne konkurencje  i zabawy, w których udział brały Mamy i ich pociechy.

W Dzień Ojca dzieci przygotowały przepiękne, bogato ozdobione krawaty z papieru, które z dumą wręczały swoim tatom. Potem rozpoczęła się wspólna zabawa, która obfitowała w wiele atrakcji z pełnym zaangażowaniem ojców i dzieci. Były konkurencje sportowe np. strzał do bramki z zawiązanymi oczami, skoki w workach, ubijanie białek, krzesełka, przeciąganie liny i kalambury. Zabawa była przednia. Jednak jedną z najbardziej emocjonujących atrakcji był przyjazd straży pożarnej i policji. Dzieciaki, pod czujnym okiem dorosłych mogły zapoznać się z pojazdami służb, przymierzać stroje bojowe, czy polewać z węża strażackiego.

Oczywiście podczas jednej i drugiej imprezy  nie zapomniano o słodkim poczęstunku. Nie zabrakło ciasteczek, lodów i soczków. Organizatorzy pamiętali także od drobnych upominkach dla najmłodszych.  

Zarówno Dzień Matki, jak i Dzień Ojca upłynęły  w miłej atmosferze, a  nasi działkowcy wraz z dziećmi mogli beztrosko spędzić wolny czas.

Aleksandra Kopij, Prezes ROD “Oaza” w Strzelcach Opolskich

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio