Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

VI BIESIADNA DZIAŁKA w ROD im. St. Staszica w Czarnkowie - 28.06.2019

Rodzinny Ogród Działkowy im. St. Staszica w Czarnkowie w partnerstwie z Centrum Wolontariatu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnkowie oraz Czarnkowską Spółdzielnią Mieszkaniową w Czarnkowie zorganizował w dniu 22 czerwca 2019 r. spotkanie "VI BIESIADNA DZIAŁKA".

Głównym celem spotkania były: obchody Dnia Dziecka, profilaktyka ppoż. i bezpieczeństwo, integracja i aktywizacja międzypokoleniowa.

Działkowcy na biesiadę przybyli z dobrym humorem i koszykiem piknikowym.

Biesiadę zaszczycił swoją obecnością: Burmistrz Miasta Czarnków Pan Andrzej Tadla, Członek Zarządu Okręgowej Rady PZD w Pile kol. Stanisław Lemieszka, Prezes ROD Kolejarz w Czarnkowie kol. Władysław Górski, Z-ca Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie mł. insp. Adam Filip.

Dużą niespodziankę dzieciom sprawili przybyli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie którzy umożliwili milusińskim przebywanie w samochodzie bojowym oraz przekazali kilka cennych rad i zasad odnośnie profilaktyki i bezpieczeństwa ppoż. Największa radość jednak była gdy strażacy rozwinęli węże i moment w którym z nich zaczęła wydobywać się piana gaśnicza, radość co się dzieje - w czerwcu śnieg ?
Dzieci z bliskimi uczestniczyły w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. Biesiadowano przy ognisku, pieczono znakomite kiełbaski. Organizatorzy zadbali o ciasto i znakomitą kawę oraz znaną już w środowisku pajdę chleba ze smalcem o rożnych smakach z małosolnym ogórkiem. Były wspólne zabawy i tańce przy żywej muzyce. Dla każdego coś miłego i smacznego. Wspólnej zabawie towarzyszyła radość i uśmiech dziecka, który był największym podziękowaniem dla organizatorów. Bawiono się wyśmienicie i już podjęto rozmowy z partnerami związane z realizacją kolejnych wydarzeń na ROD im. Stanisława Staszica w Czarnkowie.

Prezes
ROD im. St. Staszica w Czarnkowie
Wojciech Urban

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio