Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD „Kolejarz” w Pile - 19.06.2019

W sobotnie czerwcowe popołudnie Zarząd najstarszego w Pile Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Kolejarz” w Pile zorganizował Dzień Dziecka dla dzieci działkowców.

Zarząd ROD przygotował dzieciom wiele atrakcji m. in. gry, zabawy, konkurs rysunkowy, puszczano bańki mydlane, malowano twarze. Ogrodzony teren ogólny ROD położony tuż przy domu działkowca, w bezpośrednim sąsiedztwie działek stworzył dzieciom miłą atmosferę do zabawy na łonie natury.
Wiele radości sprawiły dzieciom wyścigi, w których mogły uczestniczyć wraz z rodzicami. Zarząd zafundował najmłodszym również poczęstunek – pieczone kiełbaski, napoje i słodycze. Dzieci bawiły się wspaniale. Dużą atrakcją cieszyli się przybyli na imprezę strażacy, którzy wywołali spore poruszenie wśród dzieci. Wóz strażacki wyposażony w łódź ratunkową powodował, że każdy choć na moment chciał poczuć się jak prawdziwy strażak. Prezes ROD wraz z dziećmi wręczył przybyłym strażakom podziękowanie za obecność na imprezie, miłe chwile upamiętnione zostały na wspólnym zdjęciu. Radosne uśmiechy dzieci były największym podziękowaniem dla organizatorów.

(ID)

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio