Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Kolejarz” - 13.06.2019

Od kilku lat uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Jarosławiu ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy korzystają z możliwości pogłębiania swoich wiadomości z zakresu ogrodnictwa i szeroko pojętego środowiska naturalnego uczestnicząc w zajęciach prowadzonych na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Kolejarz” w Jarosławiu.

Uczniowie zapoznają się z różnorodnością roślin uprawianych na terenie ogrodu, z zasadami ich pielęgnacji, stosowanymi narzędziami i zakresem prac ogrodniczych prowadzonych w poszczególnych porach roku. Zajęcia terenowe mają bardzo atrakcyjną formę. Oprócz walorów edukacyjnych dają też możliwość odpoczynku w sprzyjających do tego warunkach. Spotkanie zostało zorganizowane w dniu 06.06.2019 r. i odbyło się w atmosferze radości i pięknej słonecznej pogodzie. Zarząd udostępnił uczniom  pomieszczenia i wyposażenie świetlicy  ogrodu umożliwiając radosne spędzenie czasu na łonie przyrody przy grillu i wspólnym biesiadowaniu.

Tekst i zdjęcia:

Marta Jartym - Morawska – wychowawczyni SOSW

Bolesław Kalinowski – Prezes ROD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio