Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD "Goździk" w Płocku - 06.06.2019

Dokładnie 01 czerwca na terenie ROD Goździk w Płocku uroczyście obchodzono Dzień Dziecka. Zarząd ogrodu przygotował wiele atrakcji dla najmłodszych pociech działkowców. Uroczysty dzień oficjalnie otworzył Prezes Zarządu, Pan Marcin Werner. Były gry, dmuchane zamki, bramka punktowa, malowanie twarzy, cukrowa wata, słodkie pączki, napoje, cukierki i ta ogromna radość wszystkich zgromadzonych.

Dużą popularnością cieszyły się rodzinne zabawy prowadzone przez animatorów. Jedną zabawę, a raczej konkurs przeprowadził Prezes zarządu. Dotyczył on znajomości naszego ogrodu i regulaminowego użytkowania działki. Po krótkim wykładzie dzieci wyraźnie zauważyły, jak ważnym jest m.in. posiadanie kompostownika na działce. Prezes wyjaśnił, czym on jest i jakie posiada walory. To była celowa akcja informacyjna dla rodziców i dziadków, przypominająca wszystkim, że kompostownik to najlepszy nawóz organiczny uzyskiwany za darmo. To była też cenna lekcja i doświadczenie.

Było warto w tym dniu być w Goździku. Po konkursach ogrodowych zabawa trwała na całego. Jedno było najważniejsze – zadowolenie dzieciaków. I o to chodziło. 

Marcin Werner

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio