Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Powstaje Ośrodek Finansowo-Księgowy w Okręgu PZD w Lublinie - 04.04.2019

Na terenie biura Okręgu PZD w Lublinie powstaje Ośrodek Finansowo-Księgowy.

Podstawowym celem powołania OFK jest wsparcie Zarządów ROD w realizowaniu i stosowaniu zarówno prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisów związkowych.

Propozycja przystąpienia do OFK skierowana jest do wszystkich Zarządów ROD, a szczególnie dedykowana jest ogrodom, które jeszcze nie posiadają biur, dostępu do internetu oraz nie zatrudniają wykwalifikowanych pracowników.

Ośrodek Finansowo-Księgowy zapewnia profesjonalną obsługę księgową i daje pewność, że sporządzona dokumentacja ogrodowa będzie spełniała wymogi przewidziane prawem.

Założeniem Związku jest, aby wszystkie ogrody w niedługim okresie korzystały z programu DGCS PZD System. Opracowany program uwzględnia specyfikę działalności ROD.

W obecnych czasach prowadzenie finansów ogrodu staje się coraz większym wyzwaniem. Zmieniające się przepisy oraz restrykcyjne prawo niejednokrotnie prowadzi do powstania wielu niezgodności.

W celu zapewnienia prawidłowej działalności finansowo-księgowej ROD

Zapraszamy

Zarządy ROD do przystępowania do tworzonego w Okręgu PZD w Lublinie

pierwszego Ośrodka Finansowo-Księgowego.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Okręgu PZD w Lublinie, ul. S. Leszczyńskiego 15 lok. 3 lub pod numerem telefonu 81 532 72 52.

 

Magdalena Wójcicka

Dyrektor Biura Okręgu PZD w Lublinie

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio