Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

KWIETNIOWY „Mój Ogródek” od DZIŚ W SPRZEDAŻY! Kup, przeczytaj, koniecznie poleć innym działkowcom! - 20.03.2019

W numerze przedstawiamy dobór gatunków, które towarzyszyć będą letnim cebulowym na rabacie. Polecane zestawienia sprawdzą się zarówno przy działkowych altanach, jak i w miejscach reprezentacyjnych ogródka.

Polecamy świąteczne roślinne dekoracje, a także gatunki jednoroczne, które właśnie w kwietniu można wysiać już na rabatę. Będzie taniej dla domowego budżetu i znacznie wcześniej kolorowo na działce!

W kwietniowym wydaniu „Mojego Ogródka” prezentujemy najlepsze dla działkowców nawozy ekologiczne, które dostarczą działkowym uprawom odpowiednią ilość składników pokarmowych. Uprawiaj z głową! Czytaj „Mój Ogródek”!

Zachęcamy do kolekcjonowania cyklu – Róże od A do Z. W kwietniowym wydaniu „Mojego Ogródka” już część 4. Zbierz wszystkie części, a staniesz się różanym specjalistą! Przegapiłeś jeden z odcinków cyklu – nic nie szkodzi, wszystkie części z numerami „Mojego Ogródka” można zamówić w sklepie: www.dzialkowiecsklep.pl lub telefonicznie 22 101 34 32 (33)

Polecamy szczególnie:

Kwiatowy kalendarz – Tylko w „Moim Ogródku” znaleźć można ściągawkę – co, kiedy i w jakim kolorze kwitnie! Ciesz się pięknem kwiatów przez cały sezon. Twoja działka na to zasługuje.

Warzywa i zioła na ścianie – Idealne rozwianie na działkę! Sprawdź, jakie warzywa i zioła można tak uprawić! Skorzystaj z naszych rad i ciesz się własnymi zdrowymi uprawami.

Wieloodmianowe zawsze modne – Jeśli lubisz owoce, i wciąż nie wiesz co posadzić, postaw na wielodmianowe. W „Moim Ogródku” znajdziesz dostępny na rynku dobór odmian – jabłoni, grusz i drzew pestkowych! Skorzystaj z porad pielęgnacyjnych.

Kwaśna kwatera – Zdrowy pomysł na działkę to założyć kwaterę z gatunków kwaśnolubych, bogatych w cenne witaminy. Doradzimy – co i jak posadzić. My się na tym znamy jak nikt inny na rynku!

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.