Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie przedstawicieli PZD z Burmistrzem Okonka - 20.03.2019

W dniu 8 marca 2019 roku odbyło się spotkanie z Burmistrzem Okonka Panem Andrzejem Jasiłek, który został wybrany w jesiennych wyborach samorządowych.
Głównym celem spotkania było zapoznanie Burmistrza z samorządami ROD miasta Okonka oraz przedstawienie problemów ogrodów i ich potrzeb w zakresie potrzeb infrastruktury ogrodowej.
W spotkaniu uczestniczyli Prezes Okręgu PZD w Pile Marian Praczyk, Wiceprezes Okręgu PZD Maria Fojt, Prezes ROD im. Wł. Broniewskiego Bogusław Chodor. Zarząd ROD "Na Rozdrożu" reprezentowali Prezes - Piotr Fryc członek Okręgowej Rady PZD w Pile, Maria Miszta - Radna Rady Gminy Okonek, członek PZD oraz Jadwiga Bielacka Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej ROD.


Prezes Okręgu PZD Marian Praczyk poinformował Burmistrza, że Zarządy ROD miasta Okonka mają problemy z powodu braku siedzib dla potrzeb zarządów ogrodów i porosił o wskazanie jednego wspólnego biura z zasobów Gminy dla ogrodów. Prezesi poinformowali Burmistrza, że podczas walnych zebrań sprawozdawczo - wyborczych wystąpią do działkowców o podjęcie uchwał o zakupie altan ogrodowych celem ich adaptacji na biura ROD. Poinformowali również o innych problemach ROD. Zaprosili Burmistrza na walne zebrania sprawozdawczo - wyborcze, które odbędą się w dniach 15 i 21 marca br.
Pan Burmistrz poinformował uczestników spotkania, że będzie współpracować z Zarządami ROD oraz Związkiem na bieżąco w rozwiązywaniu problemów. Pomoże Uzgodniono, że po walnych zebraniach w ROD odbędzie następne spotkanie z Prezesami i wówczas wypowie się na temat pomocy Gminy w sprawach które zgłosili.
Spotkanie przebiegało w życzliwej atmosferze.
M. F.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio