Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Narada szkoleniowo-instruktażowa dla Przewodniczących Komisji Rewizyjnych w ROD z terenu działania siedleckiej Delegatury PZD - 18.02.2019

W dniu 11.02.2019 r. w sali Domu Działkowca ROD „Złote Piaski” w Siedlcach odbyła się narada szkoleniowo-instruktażowa dla Przewodniczących Komisji Rewizyjnej w ROD z terenu działania siedleckiej delegatury.

Zastępca Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej w Warszawie p.Krzysztof Czyżewski przedstawił zebranym wytyczne Stowarzyszenia Ogrodowego PZD dla Komisji Rewizyjnych w zakresie kontroli realizacji obowiązków odnoszących się do przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującą Ustawą z dnia 25.05.2018r. o ochronie danych osobowych tzw. RODO. W dalszej części spotkania Kierownik Delegatury Rejonowej PZD w Siedlcach p.Teresa Radzikowska omówiła główne zagadnienia na które należy zwrócić szczególną uwagę przy badaniu bilansu i poszczególnych sprawozdań finansowych.

 

Uczestnicy spotkania otrzymali Regulaminy Komisji Rewizyjnej,materiały pomocnicze dotyczące kontroli ochrony danych osobowych oraz materiały pomocnicze dotyczące badania sprawozdań finansowych i bilansu zgodnie z wytycznymi KR PZD.

Delegatura Rejonowa PZD w Siedlcach
Teresa Radzikowska

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.