Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Rozwój Ośrodka Finansowo- Księgowego przy Okręgu Szczecińskim PZD - 22.01.2019

W związku z wdrażaniem przygotowanego przez Jednostkę Krajową PZD systemu informatycznego PZD DGCS System, który służy do kompleksowej obsługi ROD, poczynając od spraw administracyjnych poprzez sprawy kadrowe kończąc na obsłudze księgowej, od 1 stycznia 2019 r. do ośrodka księgowego przy Okręgu w Szczecinie zdecydowało się dołączyć kolejnych 6 ogrodów – trzy ze Szczecina oraz trzy spoza Szczecina.

Ośrodek finansowo – księgowy prowadzony przy Okręgu Szczecińskim zapewnia fachową i rzetelną obsługę ROD opartą o wieloletnie doświadczenie księgowych zatrudnionych w tym Ośrodku.

Rachunkowość prowadzona jest w oparciu o specjalistyczne programy komputerowe, w szczególności moduł księgowy PZD DGCS System. Zapewnia to najwyższą jakość świadczonych usług i zawsze aktualne informacje oparte o przepisy prawa powszechnego i związkowego. Ponadto od 1 stycznia 2019 r. nastąpił obowiązek składania zeznań podatkowych i rozliczeń z urzędami skarbowymi w formie elektronicznej co znacznie ułatwia i przyśpiesza ten proces. Podobnie prowadzone są rozliczenia z ZUS. Czynności te oczywiście świadczone są przez ośrodek finansowo – księgowy prowadzony przy Okręgu.  

M. Tera

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio