Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Prawo

Telefoniczne dyżury prawne w jednostce krajowej PZD w 2020 roku - 31.12.2019

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem telefonicznymi poradami prawnymi dotyczącymi interpretacji ustawy o ROD, statutu PZD oraz regulaminu ROD udzielanymi przez prawników PZD, KZ PZD postanowił, że również w 2020 roku jednostka krajowa PZD i Okręgi PZD będą kontynuowały udzielanie telefonicznych porad prawnych dla działkowców, członków zarządu ROD, członków komisji rewizyjnych oraz dla osób spoza społeczności działkowej m.in. zainteresowanych nabyciem prawa do działki w ROD.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 30.12.2019 r. Krajowy Zarząd PZD podjął uchwałę nr 430/2019 w sprawie telefonicznych dyżurów prawnych w jednostce krajowej PZD, w której ustalił, że telefoniczne dyżury prawne w jednostce krajowej PZD będą odbywały się również w środy i będą obsługiwane przez prawników z Okręgów PZD (jeden Okręg PZD będzie obsługiwał jeden 3 godzinny dyżur prawny w tygodniu).

 W związku z powyższym, telefoniczne dyżury prawne będą odbywały się w jednostce krajowej PZD w środy w godz. 10:00-13:00 oraz w piątki w godz. 10:00-15:00 pod numerem telefonu: (22) 101-34-54.

Natomiast telefoniczne dyżury prawne w Okręgach PZD będą odbywały się zgodnie z poniższym harmonogramem. Można go także pobrać (POBIERZ).

Zachęcamy wszystkich działkowców oraz członków organów ROD do korzystania z tej nieodpłatnej pomocy prawnej!

MAP


 

 

 

Fot. pixabay.com

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.