Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy z ROD „Bursztyn" z wizytą u burmistrza Międzyzdrojów - 13.12.2018

28 listopada br. w urzędzie miejskim w Międzyzdrojach miało miejsce szczególne spotkanie. Delegacja działkowców Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Bursztyn" w osobach: prezesa Andrzeja Gaszewskiego wraz z sekretarzem Grażyną Małaszko przybyła z gratulacjami dla Mateusza Bobka - nowego Burmistrza Międzyzdrojów i Jana Węglorza - nowego Przewodniczącego Rady Miejskiej. List gratulacyjny wystosował Prezes Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie Tadeusz Jarzębak z okazji sukcesu obu Panów w wyborach samorządowych.

Do listu gratulacyjnego działkowcy dołączyli także swoje życzenia dalszych sukcesów w nowej kadencji i dobrej współpracy ze społecznością działkowców. Była to też okazja do omówienia bieżących spraw dotyczących ogrodu. Sądząc po merytorycznym sposobie podejścia Burmistrza do zgłaszanych problemów, mamy nadzieję, że współpraca może być owocna z pożytkiem dla wszystkich działkowców i mieszkańców Międzyzdrojów.

Burmistrz Miasta i Przewodniczący Rady Miejskiej podziękowali za złożone życzenia i zapewnili, że współpraca z ogrodami działkowymi będzie przebiegać tak dobrze, jak to było w poprzedniej kadencji, kiedy byli radnymi Rady Miasta, a za naszym pośrednictwem poprosili o przekazanie podziękowań za życzenia dla Prezesa Tadeusza Jarzębaka i całego zarządu Okręgu PZD w Szczecinie.

Zarząd ROD „Bursztyn"
Międzyzdroje

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio