Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Mikołajki w ROD „Karolinka i Karliczek” w Gliwicach - 11.12.2018

W sobotę, 8 grudnia 2018 roku Rada Osiedlowa Szobiszowice zorganizowała spotkanie Mikołajkowe dla dzieci z osiedla. Impreza odbyła się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Karolinka i Karliczek” w Gliwicach, dzięki pomocy zarządu i aktywistów ROD.

Organizacja takich spotkań staje się tradycją, ponieważ to już piąte spotkanie dzieci z Mikołajem, którego tym razem przedstawił Przewodniczący Rady Osiedla Szobiszowice, a jednocześnie Prezes ROD "Karolinki i Karliczka" Tadeusz Witek.

Wszystkie dzieci otrzymały paczki z upominkami, brały udział w konkursie-zgadywance z nagrodami. Czas spotkania umilał zespół muzyczny „Format”, a dla wszystkich przybyłych przygotowane były pierogi, kapusta z grochem, kawa, herbata, ciasteczka. Czynne były stanowiska malowania buzi dzieciakom, chętnych nie brakowało.

Trudno wymienić wszystkich organizatorów, ale należy podkreślić duży wkład pracy Tomasza Tylutko, Karola Nowakowskiego, Zdzisława Prejznera. Dzieci i rodzice dziękowali Radzie Osiedla Szobiszowice i Ogrodowi za zorganizowanie spotkania.

Andrzej Jakimek

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.