Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

XII Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości Ekogala już w grudniu - 30.11.2018

8 i 9 grudnia 2018 roku, w godz. od 10.00 do 17.00 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędą się Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości Ekogala.

Targi organizowane są przez Samorząd Województwa Podkarpackiego we współpracy z Miastem – Gminą Rzeszów, Związkiem Stowarzyszeń „Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego” oraz Gminą Trzebownisko.

Wydarzenie, jak co roku, będzie okazją do poznania lokalnych wytwórców produktów i żywności ekologicznej, odkrycia dobroczynnego wpływu ziół na organizm człowieka, jak i poznania walorów agroturystycznych regionu. Ekogala to także możliwość dla lokalnych eko-przedsiębiorców, aby zaprezentować swoje produkty i prowadzone działalności.

W tegorocznej XII już edycji targów nie zabraknie m.in. konkursów z nagrodami, konferencji i warsztatów, degustacji, prezentów dla odwiedzających w postaci choinek i sianka. W programie również live cooking "vip-y gotują" oraz chiński pawilon handlowy.

Sporą grupę będą stanowić goście spoza naszego kraju. Najwięcej przedsiębiorców przyjedzie z Chin. Będą oni prezentować różnego rodzaju produkty, w tym: makarony ryżowe, mleko sojowe, miody i wyroby cukiernicze. Swoje ekologiczne produkty zaprezentują również wystawcy z Ukrainy i Węgier.

Swoją ofertę zaprezentują również gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne, instytucje i podmioty prowadzące działalność edukacyjną związaną z ekologią, żywnością ekologiczną lub tradycyjną, zdrowym stylem życia, sportem i turystyką oraz agroturystyką z terenu województwa podkarpackiego.

W tegorocznej edycji targów weźmie udział 111 wystawców, w tym z 14 instytucji okołorolniczych oraz z urzędów marszałkowskich z województwa: podkarpackiego, mazowieckiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Wstęp na imprezę oraz dojazd autobusami Eko jest bezpłatny.Więcej na www.ekogala.eu

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.