Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Koncert bluesowy w ROD „Agawa” w Gliwicach - 13.11.2018

9 listopada 2018 roku w ROD „Agawa” w Gliwicach odbył się koncert bluesowy frontmana Tomasza „Toma” Filipczaka. Wydarzenie to wiązało się z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Postanowiliśmy w ten sposób uczcić to doniosłe wydarzenie.

Głównym organizatorem koncertu była Barbara Głogowska oraz sam wokalista Tomasz „Tom„ Filipczak. Do pomocy w realizacji projektu dołączył również prezes ROD „Jagoda” w Gliwicach - Zdzisław Lisowski. Nieocenioną pomoc muzyczno-techniczną mieliśmy z strony Michała Kukuły - gliwickiego muzyka. Prezes Bożena Kulczyna użyczyła świetlicy w ogrodzie.

Spotkanie to miało charakter bardzo klimatyczny i nastrojowy. Ponadczasowe covery naszych wybitnych piosenkarzy i zespołów takich jak: Czesław Niemen, IRA, Stan Borys i Dżem, w wykonaniu artysty z Bielska Białej, posiadającym wspaniały głos, chwytały wszystkich za serce.

W koncercie uczestniczyło wielu prezesów gliwickich ogrodów, członków Zarządów ROD, działkowców z rodzinami i przyjaciółmi. Koncert był otwarty dla wszystkich i uczestniczyło w nim ponad 60 osób.

W 100 lat wolnej Polski wkomponowały się również ogrody. Tych kilka pokoleń działkowców może się cieszyć z upraw swoich małych poletek. Niby tak małe rzeczy, ale właśnie tworzą WOLNOŚĆ.TaB i Andrzej Jakimek

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio