Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD „Agawa” w Gliwicach - 31.10.2018

W swym wystąpieniu Prezes Zarządu ROD „Agawa” podsumowała działalność Zarządu, jak i działkowców w 2018 roku. Działalność Zarządu jak i zaangażowanie działkowców docenione zostało przez przedstawicieli Delegatury Rejonowej PZD w Gliwicach oraz Okręgowy Zarząd Śląski PZD.

Ogród ROD „Agawa” brał udział w konkursie na najlepszy ogród w Delegaturze Rejonowej Gliwice i według oceny Komisji Konkursowej uplasował się na 2. miejscu. Działka nr 30 w konkursie OZŚL PZD „Na najpiękniejszą działkę Roku 2018” została sklasyfikowana w gronie laureatów, natomiast w konkursie Delegatury Rejonowej Gliwice zajęła 2. miejsce.

W kameralnym Domu Działkowca zostało wydzielone pomieszczenie na biuro Zarządu, wyposażone w odpowiedni sprzęt łącznie z komputerem pozyskanym od sponsora. Uroczystego otwarcia dokonał Kierownik Delegatury Rejonowej Gliwice. Za bardzo działalność społeczną i duże zaangażowanie w pracy na rzecz ogrodu Pani Prezes Zarządu ROD „Agawa” została odznaczona srebrną odznaką Zasłużony Działkowiec oraz Dyplomem uznania przyznany przez Delegaturę Rejonową PZD w Gliwicach.

Członkowie Zarządu oraz zasłużeni działkowcy zostali uhonorowani dyplomami uznania i upominkami. Były podziękowania dla działkowców, jak również podziękowania działkowców dla Zarządu. Działkowcy i zaproszeni goście bawili się do późnych godzin nocnych.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio