Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Dzień Działkowca w ROD Zacisze-Podlasie w Siedlcach. - 03.10.2018

22.09.2018 r. działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego  Zacisze-Podlasie w Siedlcach, jak co roku uroczyście świętowali Dzień Działkowca. Po wspólnie odśpiewaniu hymnu PZD Zielona Rzeczpospolita Prezes Ogrodu Pan Jan Gurba powitał przybyłych gości w osobach: Pana Krzysztofa Podlewskiego Prezesa  Okręgu Mazowieckiego PZD, Pana Edwarda Filipa I Vice Prezesa Okręgowej Rady Mazowieckiej PZD, Panią Krystynę Mazurek Przewodniczącą siedleckiej Delegatury PZD, samorządowca siedleckiego Pana Leszka Szymańskiego oraz przybyłych działkowców.

Prezes OM Pan Krzysztof Podlewski pogratulował Zarządowi i wszystkim działkowcom za tak pięknie utrzymany i zagospodarowany Ogród , życzył wiele sukcesów w dalszych pracach na rzecz społeczności działkowej, jak  i w życiu osobistym. Prezydent Miasta Siedlce przesłał na ręce Prezesa Ogrodu list gratulacyjny-który został odczytany.

Za najładniej zagospodarowane działki wyróżnieni działkowcy otrzymali  okolicznościowe dyplomy i drobne upominki. Po części oficjalnej działkowcy wspólnie biesiadowali przy tradycyjne  kiełbasce i dobrej muzyce.

Kierownik Delegatury Rejonowej PZD

Teresa Radzikowska

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio