Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Jubileusz 90- lecia ROD "Zorza" w Świętochłowicach. - 27.09.2018

W dniu 15 września 2018 na terenie ROD „ZORZA” w Świętochłowicach odbył się Festyn z okazji 90- lecia istnienia Ogrodu. Na obchody swojego święta Zarząd ROD zaprosił wszystkich działkowców z ROD „Zorza”, Kierownika Delegatury z Rudy Śląskiej pana Józefa Nawój, prezydenta miasta Świętochłowice Dawida Kostempskiego oraz służby mundurowe.

 

Uroczystość otworzył prezes Zarządu ROD „ZORZA” pan Piotr Borowski, który przywitał wszystkich obecnych działkowców oraz przybyłych gości. Następnie głos zabrał kierownik Rudzkiej Delegatury, który wręczy na ręce prezesa Puchar ufundowany przez Krajowy Zarząd PZD. W dalszej części głos zabrał Pan prezydent, który życzył wszystkich działkowiczom obwitych plonów, radości u uprawy ogródka oraz udanej zabawy.

 

Uroczystość była podzielona   na dwie części. Pierwsza część była przeznaczona dla najmłodszych w której odbywały się zabawy muzyczne oraz malowanie buziek, zaplatanie kolorowych warkoczyków i skoki na zamku dmuchanym. Pojawiły się także wozy – straży pożarnej oraz policji, które były dodatkową atrakcją dla dzieci. W drugiej części przy dźwiękach muzyki można było zjeść kiełbaskę z  grilla oraz potańczyć. Festyn był bardzo dobrze zorganizowany a zabawy przeciągły się o 2 godziny co daje wyrazy zadowolenia i chęć do organizacji kolejnego festynu za rok.

Zarząd ROD "Zorza"

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.