Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Jubileusz 35-lecia Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Ustronie” w Siedlcach. - 21.09.2018

W dniu 08.09.2018 r. działkowcy z ROD USTRONIE w Siedlcach obchodzili  jubileusz 35-lecia powstania Ogrodu. W uroczystościach uczestniczyli I V-ce Prezes Mazowieckiej Rady PZD Pan Edward Filip, zastępca Prezydenta Miasta Siedlce Pani Anna Sochacka, Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta  Pan Paweł  Chazan, przedstawiciel siedleckich Ogrodów i licznie przybyli działkowcy.

Na wstępie, Prezes Ogrodu Pan Sławomir Michalak przedstawił krótką historię ogrodu i osiągnięcia w minionym okresie. Każdy jubileusz jest doskonałą okazją do podziękowań  licznej grupie  zasłużonych dla Ogrodu działkowców,docenienie rzeszy osób, które tworzyły  Rodzinny Ogród Działkowy Ustronie przez kolejne lata dbały o jego rozwój.

Wręczono odznaczenia związkowe, dyplomy i drobne upominki za  najładniejsze działki w Ogrodzie. V-ce Prezes Okręgowej Rady PZD p.Edward Filip na ręce Prezesa Ogrodu  wręczył  okolicznościowe puchary i dyplomy przyznane przez Prezesa PZD p.Eugeniusza Kondrackiego  i Prezesa Okręgowej Rady Mazowieckiej p.Krzysztofa Podlewskiego.

Pani  Anna Sochacka wręczyła nagrodę rzeczową ufundowaną przez  Prezydenta Miasta Siedlce, oraz drobne upominki dla Ogrodu.W swoim wystąpieniu pogratulowała tak pięknego jubileuszu ,doceniła ludzką pasję
i zaangażowanie w działkowej pracy życząc jednocześnie dalszych sukcesów, wspaniałych plonów i miłego wypoczynku na działkach.

Po części oficjalnej rozpoczęto biesiadę działkową przy pysznej grochówce i dobrej muzyce.Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Zarząd ROD „Ustronie” w Siedlcach

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio