Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dni Działkowca w ROD im. Pokoju w Szczecinie. - 20.09.2018

W Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. „Pokoju” w Szczecinie w dniu 15 września 2018 r po raz kolejny odbyły się „Dni Działkowca”.

Otwarcie tegorocznych dożynek rozpoczęła prezes Pani Teresa Gabalska - Żak, przywitała przybyłych działkowców wraz z rodzinami oraz zaproszonych gości.

Podziękowała działkowcom i współpracownikom za pomoc i zaangażowanie w prace na rzecz ogrodu oraz przy organizacji dożynek.

Okręgowy Zarząd PZD reprezentowała Pani Kazimiera Wadowska – członek Zarządu. W oficjalnej części uroczystości list z życzeniami Prezesa Okręgu PZD mgr Tadeusza Jarzębaka skierowany do wszystkich działkowców i ich rodzin został wręczony i odczytany.

Po części oficjalnej rozpoczęły się konkursy min. karmienie jogurtem rodziców, wypicie soczku na czas, obieranie jabłka na czas, konkurs piosenki, występ solowy artysty i wiele innych konkursów . Frajdę miały dzieci z malowania twarzy.

Po rozstrzygnięciu każdego konkursu uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi nagrodami rzeczowymi.

W dalszej części uroczystości. Działkowcy mogli posilić się kiełbaską, karkówką, kromką chleba ze smalcem, ogórkiem kiszonym oraz smacznymi wypiekami zrobionymi przez Panie „działkowiczki”

Po poczęstunku i konkursach rozpoczęła się zabawa przy muzyce, pogoda i humory dopisały , bawiono się do późnych godzin.

K. Wadowska

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio