Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Obchody 35. rocznicy powstania ROD „WIRNIK” w Warszawie. - 20.09.2018

Przy nieco pochmurnej pogodzie i przelotnym  deszczu, 15 września br. w malowniczej scenerii, położonego na północnych obrzeżach bemowskiego lotniska, Rodzinnego Ogrodu Działkowego Wirnik, przy licznym udziale działkowców, ich rodzin i zaproszonych gości, odbyły się tradycyjne Dni Działkowca połączone z obchodami 35. rocznicy powstania ogrodu.

W programie uroczystości nie zabrakło tradycyjnych zabaw i atrakcji dla najmłodszych, okolicznościowych wystaw plonów, stoisk ze zdrową żywnością i produktami pszczelimi. Po ceremonii otwarcia uroczystości, dokonanej przez prezesa zarządu ROD WIRNIK pana Jana Szczęsnego, została przypomniana historia powstania ogrodu, przywołano nazwiska założycieli, i wszystkich osób zapisanych złotymi zgłoskami w historii ogrodu.

Po okolicznościowych wystąpieniach gości, wręczeniu pucharu i dyplomu od Prezesa PZD oraz odznaczeń i dyplomów dla działkowców nadszedł czas na zabawę. Część oficjalną uświetnił występ znanego i podziwianego artysty ludowego Pana Mieczysława Borkowskiego z Siedlec. Udaną uroczystość zakończyła degustacja wyśmienitej wojskowej grochówki i innych przygotowanych przez organizatorów smakowitości.

Zarząd ROD „Wirnik”

w Warszawie

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio