Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Szkolenie z obsługi programu DGCS PZD System w Okręgu Toruńsko -Włocławskim PZD. - 03.07.2018

W Okręgu Toruńsko-Włocławskim Polskiego Związku Działkowców zakończył się kolejny etap szkoleń z zakresu obsługi programu DGCS PZD System. W trakcie spotkań zespół szkolący odpowiadał na pytania, pomagał rozwiązywać pojawiające się problemy, a także prezentował dodatkowe możliwości, jakie daje program, które nie zostały przedstawione w trakcie wcześniejszych szkoleń. Szczególnie pozytywnie zaskakująca jest frekwencja podczas spotkań, mianowicie obecne było 100% zaproszonych gości, co pokazuje jakim zainteresowaniem cieszy się nowy program, a przede wszystkim wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych do ogrodów działkowych.

 Zarządy ROD od czasu ostatniego etapu szkoleń poczyniły bardzo duże postępy, strach przed wdrożeniem nowego programu w życie przeszedł w niepamięć. Szczególnie zadowalający jest fakt, że spora część ogrodów już na tą chwilę pracuje na programie, nie tylko podczas szkoleń, ale i w trakcie pracy w ROD. A odbywające się szkolenia służą pogłębianiu wiedzy co do możliwości programu komputerowego, które są ogromne i pozwalają zautomatyzować szereg operacji, szczególnie finansowych.

Z wypowiedzi członków zarządów ROD, a także pracowników biura Okręgu rysuje się obraz, że program DGCS PZD System jest świetnym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach, społeczeństwu brakuje czasu, a dzięki nowemu programowi zaledwie kilkoma kliknięciami człowiek jest w stanie zrobić praktycznie wszystko, co dotychczas wymagało dziesiątek kartek, zestawień i notatek sporządzanych odręcznie.

 

Tekst i foto:

Oliwia Ciechomska

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio