Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

III Marszobieg Przedszkolaka w Rogoźnie - 19.06.2018

Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w Przedszkolu nr1 im. Kubusia Puchatka w Rogoźnie przez cały rok podejmowane były działania mające na celu poznawanie symboli narodowych i tradycji przez dzieci, oraz zainteresowanie dziejami Polski w przystępnej dla przedszkolaków formie.

W związku z tym w dniu 4 czerwca 2018 zorganizowano III Marszobieg dla rodziców z dziećmi pod hasłem "Przedszkolaki świętują wraz z Rodzicami 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę". Marszobieg przebiegał od ulicy Krótkiej w kierunku ROD im. Przemysława, następnie kilkoma alejkami na terenie działek wśród drzew i kwiatów nastąpił powrót od ul.Polnej do przedszkola. 

Rodzice, dzieci oraz personel Przedszkola nr 1 są bardzo wdzięczni za przychylność i zgodę prezesowi ROD Panu Andrzejowi Skomurskiemu na zorganizowanie Marszobiegu. Współpraca ta pomogła nam w realizacji celów naszej placówki m.in. integrowania się przedszkola ze środowiskiem, a także kształtowania nawyku aktywnego wypoczynku i propagowania zdrowego stylu życia. W tym roku poprzez biało-czerwone stroje dzieci i rodziców, oraz symbole narodowe mogliśmy także zaakcentować poczucie tożsamości narodowej naszej lokalnej społeczności.

Dyrektor Anna Matoga

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.