Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD "Aster" i ROD "Wisienka" w Żorach - 14.06.2018

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…… Janusz Korczak

Dzień Dziecka to jeden z piękniejszych dni w roku, obchodzony niemal na całym świecie, Międzynarodowy Dzień Dziecka. Właśnie z tej okazji 2 czerwca, wspólnie dwa Rodzinne Ogrody Działkowe „Aster” i „Wisienka” w Żorach gościły gromadę roześmianych dzieciaków. Serdeczne zaproszenia organizatorów zachęciły rodziny do przybycia na radosne święto do Domu Działkowca ROD „Wisienka”.

O godzinie 14:00 zarządy ogrodów przywitały najmłodszych uczestników spotkania, ich rodziców i opiekunów. Pomimo nie najlepszej pogody, rozpoczęła się wspaniała zabawa, zjeżdżalnie, huśtawki oraz wata cukrowa to tylko nieliczne atrakcje, przy pięknej dziecięcej muzyce. Zabawy dla dzieci prowadziły panie animatorki. Każde dziecko wraz z opiekunami otrzymało smakowity poczęstunek. Dorosłym przy degustacji cukrowej waty wracały ich dni dzieciństwa.

Wszystkim dzieciom, tym młodszym i tym starszym, a więc tak naprawdę wszystkim, życzę wszystkiego dobrego nie tylko w dniu ich święta: miłości rodziców i życzliwości opiekunów, aby nasze dzieci miały zawsze poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i szacunku.

Lucyna Cyrek

Prezes zarządu ROD Aster

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.