Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Inwestycje – metamorfozy w ROD „Pod Lasem” w Mławie - 13.06.2018

Kolejna metamorfoza nastąpiła w jednym z ROD na Mazowszu – tym razem swoimi realizacjami chce się z nami podzielić Zarząd ROD „Pod Lasem” w Mławie. Zarząd tego ogrodu podjął wyzwanie i trud realizacji dwóch inwestycji tj: budowy siedziby zarządu oraz budowy hydroforni.

Fundament pod budowę siedziby zarządu ROD

Ukończona budowa biura zarządu ROD

Obydwa zadania wykonano na medal. Okręgowy Zarząd Mazowiecki udzielił wszelkiej możliwej pomocy Zarządowi ROD „Pod Lasem”, z udzieleniem dotacji z Okręgowego Funduszu Rozwoju włącznie. Dzięki temu, Zarząd ROD ma odpowiednie miejsce do pracy, a działkowcy możliwość spotkań  i integracji przy okazji wspólnych imprez ogrodowych.

Budowa konstrukcji zbiornika na wodę i jego obudowa

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, jak ważne dla ROD jest posiadanie własnej siedziby zarządu. Obecnie weszły w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (RODO) i dlatego należy szczególną uwagę zwrócić na miejsca przechowywania dokumentów w ogrodach. Okręgowy Zarząd Mazowiecki PZD, idąc w ślad za uchwałami KR PZD w tej sprawie, uznał budowy siedzib zarządów za działania priorytetowe. Jeśli Zarząd ROD nie posiadający siedziby, zwróci się do OZM PZD o pomoc, podejmując wcześniej odpowiednie uchwały w sprawie dotacji, czy pożyczki, będzie miał możliwość otrzymania funduszy na ten cel. W sprawie pytań prosimy o kontakt z inspektorem ds inwestycji OZM PZD.

 

Agnieszka Pieskow-Makowska

inspektor ds. inwestycji i remontów OZM PZD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio