Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Narady Prezesów ROD w Okręgu Małopolskim PZD. - 06.06.2018

W Związku z faktem, iż 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danychzwane popularnie RODO w Okręgu Małopolskim PZD odbył się cykl narad szkoleniowo-instruktażowych dla Prezesów ROD. Narady odbyły się w Krakowie, Tarnowie, Andrychowie, Nowym Sączu, Chrzanowie oraz Oświęcimiu, prowadzone były przez Wiceprezesa OZM PZD w Krakowie Pana Roberta Czech oraz pracowników merytorycznych OZM PZD w Krakowie tj: Kierownika biura OZM PZD Panią Karolinę Baczewską, Starszego Inspektora do spraw Inwestycji OZM PZD Pana Krzysztofa Fall.

Dogłębnie omówiona została tematyka związana z Polityką ochrony danych osobowych w PZD, przedstawiono problematykę związaną z ryzykiem w zakresie przetwarzania danych osobowych, szczegółowo przedstawiono Rejestr czynności przetwarzania danych osobowych, oraz Instrukcję zarządzania systemami informatycznymi służącymi do przetwarzania danych osobowych w jednostkach organizacyjnych PZD.

Druga część szkolenia poświęcona została tak istotnym sprawą jakim jest kwestia bezpieczeństwa na terenach ROD, budowy siedzib dla Zarządów ROD oraz ustawie Prawo wodne.

Szkolenia spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony Prezesów Zarządów ROD, a w związku z tym, że przedstawione tematy były tematami trudnymi i wymagającymi uczestnicy zadawali wiele pytań dotyczących omawianych zagadnień, na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.

Opracowała
Karolina Baczewska
Kierownik Biura OZM PZD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio