Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD „Rynia” w Ryni - 05.06.2018

W dniu 2 czerwca 2018 r. w ROD „Rynia” w podwarszawskiej Ryni odbyły się tradycyjne już w tym ogrodzie obchody Dnia Dziecka. Wesoła impreza została zorganizowana na terenie i w okolicach ogrodowego placu zabaw pod nazwą „Wesoły zakątek” a zarząd ogrodu przygotował wiele atrakcji dla maluchów i młodzieży.

Dla najmłodszych uczestników niezwykle fascynująca była zabawa na gigantycznej dmuchanej zjeżdżalni. Maluchy długo nie miały dość ciągłych wspinaczek i zjeżdżania po gładkim ślizgu.

Obecni na placu zabaw profesjonalni animatorzy organizowali wiele ciekawych zabaw i gier zręcznościowych, m.in. przeciąganie liny, wyścigi w workach.

Starsi i młodsi miłośnicy baniek mydlanych z radością brali udział w pokazie baniek XXL, a potem każdy mógł próbować swych sił w zrobieniu jak największej bańki.

Atrakcją dla wielu maluchów, głównie chłopców, była prezentacja sprzętu i pojazdów miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Wszyscy chętni mogli zasiadać za kierownicami wspaniałych pojazdów a także np. przymierzać strażackie hełmy.

Malowanie buziek to kolejna zabawa, ciesząca się zainteresowaniem, głównie dziewczynek, z których każda, dzięki profesjonalnym wizażystkom, mogła poczuć się wyjątkowo i przeistoczyć np. w ulubionego bohatera z bajek.

Modelowanie balonów przyciągało uwagę wszystkich. Dzieci z fascynacją oglądały proces kształtowania balonikowych rurek w ich ulubione kształty a potem dostawały je w prezencie.

W czasie imprezy dużą popularnością cieszyły się przejazdy bryczką po ogrodzie, do których nieodmiennie ustawiała się kolejka chętnych, a najmłodsi adepci jazdy konnej mogli też wypróbować swych sił na kucyku.

Dla łasuchów nie zabrakło również stoiska serwującego ogromne waty cukrowe.

Zorganizowanie obchodów Dnia Dziecka to bardzo cenna inicjatywa zarządu ROD „Rynia”. Impreza spotkała się z bardzo dobrym odbiorem działkowców. Była okazją do wspaniałej zabawy i integracji działkowej społeczności.

SM

Wielką atrakcją była ogromna, dmuchana zjeżdżalnia


Profesjonalni animatorzy organizowali wiele zabaw i gier

 

Zasiadanie w prawdziwym wozie strażackim to ogromna atrakcja dla maluchów

 

Konkurs przeciągania liny


Zabawa z bańkami XXL


Dużą popularnością cieszyły się przejazdy bryczką

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.