Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydawnictwa

MAJOWY „Mój Ogródek” OD DZIŚ W SPRZEDAŻY! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom i ogrodnikom! - 20.04.2018

MAJOWY „Mój Ogródek” OD DZIŚ W SPRZEDAŻY!

Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom i ogrodnikom!

 

W bieżącym numerze zajdziesz praktyczne porady i wskazówki jak ciąć krzewy po wiosennym kwitnieniu i jak pielęgnować i czym kosić trawnik, tak aby był ozdobą działki przez cały sezon.

Doradzamy krok po kroku jak odnowić drewniane elementy na działce – taras altanki, meble, małą architekturę ogrodową, np. pergole, które sprawią, że działka nabierze nowego, świeżego wyglądu.

W majowym wydaniu „Mojego Ogródka” prezentujemy proste, ekologiczne sposoby na szkodniki warzyw.

Zachęcamy do kolekcjonowania superdodatku – „Zaprojektuj swój ogród”. W majowym wydaniu już cz. 6. Kolekcjonując wszystkie części uzbierasz praktyczny poradnik w zakresie projektowania, jakiego nie ma na rynku!

 

Polecamy szczególnie:

Topowe iglaki – Sprawdzone, najpiękniejsze iglaki polecane na działki znajdziesz tylko u nas! Nie przegap – przeczytaj i posadź!

Warzywnik dla zapracowanych – Praca w warzywniku nie musi zabierać wiele czasu. Z naszymi dobrymi radami nowy sezon w warzywniku będzie mało pracochłonny! Sprawdź, jakie warzywa będą bujnie rosły pomimo małego nakładu pracy!

 

Kolorowa działka – Tylko u nas znajdziesz propozycje roślin, które „strzelają” – „biją” kolorem po oczach! Skorzystaj z naszych propozycji, pokaż wszystkim swoją działkę, niech będzie kolorowa i kwitnąca od wiosny do jesieni!

Szybkie roślinne (i nie tylko) ogrodzenie – Odpoczynek na działce to sama przyjemność! Wie to każdy, kto ma działkę. Sprawdź nasze propozycje „osłon”, które sprawią, że miejsce wypoczynku stanie się kameralną działkową oazą.

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.