Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Kolejne rodzinne ogrody działkowe wprowadzają program komputerowy DGCS PZD System - 10.04.2018

Program komputerowy DGCS PZD SYSTEM cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Już w bieżącym roku kolejnych 156 Rodzinnych Ogrodów Działkowych nabyło licencje i rozpoczyna prowadzenie spraw ogrodu oraz ewidencję księgową na programie komputerowym DGCS PZD SYSTEM. Przypominamy, że w ubiegłym roku program nabyło 1000 Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Zarządy ROD, które chętnie korzystają z nowoczesnych rozwiązań jakim jest program DGCS PZD SYSTEM, jak również dzięki podjęciu szybkiej decyzji, będą korzystać z możliwości programu, który zapewnia prowadzenie spraw ogrodu w sposób profesjonalny, łatwy, bezpieczny i tani, a przygotowanie następnego Walnego Zebrania nie będzie wymagało wielkiego nakładu pracy, gdyż system po wprowadzeniu danych będzie drukował niezbędne dokumenty takie jak: zaproszenia, listy obecności, składy komisji, sprawozdania itp.

Kompleksowy program dedykowany dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych składający się z modułów: finansowo-księgowego, kadrowo-placowego, środków trwałych i magazynowego oraz modułu ogrody działkowe jest programem stworzonym w celu ułatwienia pracy zarządom ROD w prowadzeniu i zarządzaniu ogrodami zrzeszonymi w ogólnopolskim stowarzyszeniu PZD, zgodnie z przepisami wewnętrznymi i powszechnie obowiązującymi.

Program został przetestowany przez siedem Rodzinnych Ogrodów Działkowych, które wyraziły chęć prowadzenia pilotażu i dzięki dużej pracy ze strony tych Zarządów ROD zastosowano w programie najważniejsze elementy występujące w ogrodach, dzięki czemu Program DGCS PZD SYSTEM jest nowoczesnym narzędziem na miarę wchodzących zmian i postępu jaki wymuszają na PZD przepisy zewnętrzne, takie jak np. w sprawie ochrony danych osobowych, ZUS czy Urzędy Skarbowe. Rodzinne Ogrody Działkowe korzystając z dogodnych rozwiązań, jakie zawiera program mają szansę na poprawne, zgodne z prawem prowadzenie niezmiernie trudnych spraw występujących w ROD.

Zainteresowani winni zgłaszać się do jednostek okręgowych, gdzie przeszkoleni pracownicy z obsługi programu w sposób wyczerpujący dostarczą wszelkich informacji, jak również mogą zaprezentować możliwości programu, którego wartość (całego pakietu) wynosi 270,60 zł, a dla ROD należących do Ośrodków Finansowo-Księgowych o 30% taniej tj. 189,42 zł.

Zachęcamy Zarządy ROD do nabywania licencji i korzystania z ułatwień, jakie daje program DGCS PZD SYSTEM.

 

Mirosława Marks

GK KZ PZD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio