Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Cyfryzacja ogrodów - 26.03.2018

W dniu 22.03.2018r. Okręg Toruńsko-Włocławski Polskiego Związku Działkowców zakończył pierwszy, trzydniowy etap toruńskich szkoleń z zakresu instalacji i obsługi programu komputerowego DGCS PZD SYSTEM, podczas którego przedstawiciele ogrodów mieli okazję po raz pierwszy pracować na nowym programie.

W szkoleniach wzięło udział blisko 60 osób, a frekwencja była bardzo mile zaskakująca, mianowicie obecnych było 100% z zaproszonych gości. W ich trakcie uczestnicy z pomocą wykładowców mających specjalistyczną wiedzę uzyskaną na szkoleniach przeprowadzonych przez Krajową Radę PZD, zainstalowali program, oraz krok po kroku tworzyli wszelkie bazy, naliczenia, a także uczyli się obsługi poszczególnych modułów.

Kilkugodzinne szkolenia pokazały, że program DGCS PZD System jest programem przejrzystym, dającym ogromne możliwości w sferze prowadzenia ogrodów działkowych. Każdy z uczestników przeszedł szkolenie bez przeszkód, co udowadnia, że program jest przeznaczony dla osób w każdym wieku.

Szkolenia przebiegły pomyślnie, z zamierzonym skutkiem, zaproszeni goście bardzo entuzjastycznie podeszli do szkolenia, z chęcią zadawali pytania, zgłaszali pojawiające się problemy, które natychmiast były rozwiązywane przez szkolących, uczestnicy brali też udział w dyskusjach dotyczących możliwości, jakie daje program DGCS PZD System. Możliwość obliczania należności tytułem zużycia wody czy energii elektrycznej przez działkowców według wskazań liczników, a także samoistne generowanie opłat za użytkowanie działki za pomocą jednego kliknięcia przycisku, spotkało się z ogromną aprobatą wśród uczestników szkolenia.

Na najbliższy czas zaplanowane są kolejne szkolenia w Grudziądzu, Włocławku, Chełmży, a także w Chełmnie. Dodatkowo szkolący powiadomili uczestników o możliwości przeprowadzenia dodatkowych szkoleń, co umożliwi doskonalenie umiejętności obsługi programu DGCS PZD SYSTEM.

 

Tekst i zdjęcia: Oliwia Ciechomska

OZ PZD w Toruniu

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio