Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Po raz drugi nominowany. - 22.01.2018

Kapituła Redakcji Gazety Pomorskiej, dziennika wydawanego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jest organizatorem plebiscytu Osobowość Roku 2017. Już po raz drugi  nominowanym do tytułu „Osobowości Roku 2017” w kategorii „Samorząd i społeczność lokalna” został nominowany Prezes Okręgowego Zarządu Toruńsko-Włocławskiego Polskiego Związku Działkowców i zarazem członek Prezydium Krajowej Rady PZD Piotr Gadzikowski. 

Nominację Kapituły Redakcji Gazety pomorskiej otrzymał za osobisty wkład pracy w krzewienie idei ogrodnictwa działkowego oraz jego rozwój na miarę XXI wieku, cyfryzację ogrodów działkowych, podejmowanie działań w obronie ogrodów działkowych oraz praw działkowców do użytkowanych działek oraz propagowanie ekologii.

Grudziądz uznawany jest za kolebkę ogrodnictwa działkowego, to właśnie tutaj od 120 lat funkcjonuje ogród „Kąpiele Słoneczne”.

Cytując wydanie Gazety pomorskiej z dnia 19 stycznia 2018 roku oraz wpis redakcji na portalu Facebook – Pan Piotr Gadzikowski, te według oddanych na niego głosów jest „niekwestionowanym numerem jeden” w rankingu trwającego plebiscytu „Osobowość roku 2017”.

 Jeśli chcesz wesprzeć go głosami, wyślij sms o treści LOK.101 pod numer 72355, (koszt sms 2,46 z VAT).

Wyniki plebiscytu można śledzić za pośrednictwem strony internetowej Gazety Pomorskiej pod adresem: http://www.pomorska.pl/plebiscyty/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-grudziadz-aktualne-wyniki,12840360/

 Znajdują się tam aktualne wyniki głosowania i wszelkie informacje o plebiscycie.

 Małgorzata Jasińska – Prezes Zarządu ROD „Niezapominajka”

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio