Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Nowi Instruktorzy Okręgowi Społecznej Służby Instruktorskiej w Okręgu Pomorskim - 05.01.2018

Społeczna Służba Instruktorska jest bardzo ważnym elementem w działalności Polskiego Związku Działkowców. W ogrodach, w których Zarządy doceniają zaangażowanie i działalność instruktorów SSI, zauważa się mniej problemów z prawidłowym zagospodarowaniem działek.

Jesteśmy przed Walnymi Zebraniami w Rodzinnych Ogrodach Działkowych, stąd apel do osób obsługujących Walne Zebrania z ramienia Okręgowego Zarządu, aby kwestia szerszego działania instruktorów SS i w ogrodach została poruszona. Wyraźnie należy podkreślić pomoc instruktorów SSI prowadzeniu ogrodu i stworzyć warunki dla ich działalności -udostępnienie tablicy ogłoszeń dla instruktora, zapraszanie instruktora na posiedzenia zarządu ROD na których przyjmuje się nowych działkowców, zabezpieczyć prenumeratę czasopism związkowych itd. Bardzo istotną okazała się pomoc Instruktorów SSI w powszechnym przeglądzie ROD.

Doceniając aktywną działalność instruktorów ogrodowych Okręgowy Zarząd Pomorski na posiedzeniu w dniu 21.12.2017 uchwałą Nr 1101/12/2017 powołał 7 osób na Instruktora Okręgowego SSI Okręgu Pomorskiego. Są to:

1.Leonarda Bachar-Kowalska, ROD Zorza Gdańsk

2.Anna Błażejczyk, ROD Rębiechowo Gdańsk

3.Jadwiga Lewandowska, ROD Sucharskiego Wejherowo

4.Anna Nowakowska, ROD Janowo Rumia

5.Urszula Piotrowska-Zdaniewicz ROD Kolejarz Malbork

6.Janina Taba ROD Jantar Sopot

7.Regina Zajkowska ROD Przylesie Gdańsk

Życzymy nowo powołanym instruktorom SSI dużo sukcesów .

M.H.N.

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.