Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Pamiętajmy o ludziach zasłużonych - 05.01.2018

Pan Mieczysław Czerepowicki jest długoletnim działaczem PZD. W rodzinnym ogrodzie działkowym im. „Rekreacja” w Szczecinie, pełnił szereg funkcji społecznych, m. in. członkiem zarządu, gospodarzem oraz ogrodowym instruktorem. Jednak swoją działalność zaznaczył najbardziej jako aktywny Krajowy Instruktor społecznej służby instruktorskiej, którym jest do chwili obecnej.

W miarę jak upływa czas, topnieją również możliwości czynnego działania. W ostatnim okresie w mniejszym stopniu był angażowany do pracy instruktora w szkoleniu oraz w obsłudze stoisk okręgowych na kiermaszach ogrodniczych. Nawet jednak kiedy nie pełnił dyżuru to odwiedzał stoisko.

Za swoją pracę, na wniosek Okręgowego Zarządu, został wyróżniony przez Prezesa PZD medalem 120 lecia ogrodów działkowych w Polsce.

Ze względu na stan zdrowia nie mógł wyróżnienia odebrać osobiście na Okręgowych Dniach Działkowca w Świnoujściu ani na uroczystym posiedzeniu Okręgowego Zarządu ani na grudniowej naradzie instruktorów.

29 grudnia 2017 r. delegacja złożyła wizytę Panu Mieczysławowi w jego posiadłości i wręczyła mu przyznane wyróżnienie.

Pan Mieczysław przyjął z zaskoczeniem wyróżnienie, życzenia noworoczne i imieninowe. Był bardzo wzruszony, szczęśliwy oraz gościnny.  W rozmowie chciał jak najwięcej przytoczyć ze swojego działania w Związku.

Jest jeszcze w dobrej kondycji, żywotny i oby to trwało jak najdłużej – życzymy mu tego w imieniu Okręgowego Zarządu.

OZ Szczecin

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio