Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

ROD im. Stefana Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim inwestuje w nowoczesną infrastrukturę - 05.01.2018

Unowocześnianie ROD i zwiększanie jakości użytkowania działek przez działkowców to aktualnie jeden z priorytetów w działaniach PZD. Jest to zadanie trudne i wymaga poświęceń, wkładu pracy i zaangażowania ze strony działkowców, ale z pewnością bardzo się opłaca. W tę linię bardzo wyraźnie wpisał się w ubiegłym roku ROD im. S. Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Na terenie ROD dokonano tak ważnej dla każdego działkowca inwestycji, jaką jest doprowadzenie wody do każdej z działek. Łączny jej koszt to blisko 55 tysięcy złotych, a efekty dla wygody i efektywności pielęgnowania działki – bezcenne. 

Oprócz tego wyremontowano budynek świetlicy ROD, który jest wizytówką każdego Ogrodu. Z kolei w kole „Róża” stanowiącym jeden z terenów ROD im. S. Żeromskiego wyremontowano schody wejściowe na teren Ogrodu. Łącznie ROD wydał na inwestycje blisko 65 tys. złotych, będąc pod tym względem w czołówce ROD w województwie świętokrzyskim. Bezsprzecznie rok 2017 był więc dla zarządu i działkowców z Ogrodu im. S. Żeromskiego dużym sukcesem. 

Jan Stańczyk
Dyrektor biura 
Okręgu Świętokrzyskiego PZD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio