Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie opłatkowe w ROD im. "Mieszka I" w Szczecinie - 29.12.2017

Położony malowniczo ROD im. „Mieszka I”, pomimo późnej jesieni tętni życiem. Wiele osób lustruje przed świętami swoje działki, jak przystało na dobrych gospodarzy. Zarząd ogrodu też nie zasypia. Prężny Prezes Zarządu – Pani Aniela Janicka wysłała zaproszenia do wielu nowych działkowców oraz członków zarządu i komisji rewizyjnej na spotkanie opłatkowe.

Dom działkowca świątecznie udekorowany, stoły nakryte, wigilijne potrawy i tradycyjny opłatek. Miłe życzenia do zebranych, trochę refleksji na temat minionego roku, spraw związanych ze Zjazdem, wzajemne życzenia oraz kolęda – to wszystko tworzy świąteczną atmosferę w tym ogrodzie. Dużo ciepła, serdeczności i radości. Aż miło znaleźć się w takim gronie. Na nowych działkowcach taka forma wprowadzania ich w życie ogrodu robi wrażenie, rodzą się też chęci do pomocy zarządowi w jego pracy dla innych.

Wygląda no to, że Zarząd wyczuwa intencje dokumentów przyjętych na Nadzwyczajnym Zjeździe, by otwierać się na innych, stawiać na młodych zachęcając ich do współpracy o czym świadczy iż niektórzy nowi działkowcy przyszli ze znajomymi.

Wszyscy w tej świątecznej atmosferze pożegnali stary rok składając życzenia by nowy 2018 był rokiem przyjaznym dla wszystkich.

Jednym słowem zebrani na spotkaniu opłatkowym reprezentują cały przekrój, gdyż byli doświadczeni seniorzy włącznie z honorowym prezesem Józefem Kościołkiem, aktywni działacze i działkowcy oraz najświeższy narybek działkowy.

 

Takich pomysłów więcej – to daje efekty.

Prezes OZ w Szczecinie

mgr Tadeusz Jarzębak

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.