Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydawnictwa

JUŻ NA RYNKU! STYCZNIOWY „Mój Ogródek” - 20.12.2017

W styczniowym numerze zachęcamy do poznania „zimowych mistrzów”. W tym numerze „bohaterami” są byliny, które przetrzymają bez uszkodzeń każdą zimę. Warto poznać te gatunki, a następnie je posadzić i cieszyć się urokami mroźnej pogody, bez obaw o działkowe nasadzenia.

Doradzamy najlepsze mieszanki trawnikowe idealne od naszych działkowych potrzeb. W artykule znajdziemy opis mieszanek uniwersalnych, sportowych, ozdobnych, a także tych przeznaczonych na trudne stanowiska, np. zacienione.

Polecamy również Superdodatek do kolekcjonowania – „Zaprojektuj swój ogród”. Zbieraj wszystkie części cyklu ukazujące się w kolejnych miesiącach, a uzyskasz w ten sposób praktyczny, całościowy poradnik w zakresie projektowania, jakiego nie ma na rynku!

Wytłumaczymy różnice i przeznaczenie agrotkaniny, agrowłókniny i geowłókniny – materiałów do produkcji ogrodniczej, polecanych zwłaszcza przed nachodzącym nowym sezonem.

 

Tytuły warte uwagi:

Bonsai Takie minidrzewka są bardzo atrakcyjne, a w sprzedaży bardzo drogie. Sprawdź jakie gatunki wybrać do takiego formowania – jak to zrobić i jak je pielęgnować! 

Terminarz cięcia – Czyli sadownicza ściągawka! Dowiesz się z niej – kiedy, i co ciąć, tak aby uzyskać jak najwięcej korzyści.

Kącik pod starym orzechem – Jedno miejsce w kilku odsłonach – czy to możliwe? Tylko u nas znajdziesz gotowe projekty do realizacji. Skorzystaj! Odmień swoją działkę!

M jak mikstura – Masz problem z migreną? A może męczą cię wzdęcia. Zanim sięgniesz po drogie lekki, przeczytaj ten artykuł! Wypróbuj domowych, sprawdzonych mikstur! Na zdrowie!

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio