Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Debata społeczna w Urzędzie Gminy Lubasz - 07.12.2017

4 grudnia 2017r w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Lubaszu odbyła się debata społeczna dotycząca funkcjonowania posterunku Policji w Lubaszu, Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz służby dzielnicowych.
W związku z tym iż teren ROD im. St. Staszica w Czarnkowie znajduje się w obrębie administracyjnym m. Czarnków a właścicielem gruntów jest Gmina Lubasz w debacie tej uczestniczył Prezes ROD im. St. Staszica w Czarnkowie Wojciech Urban wraz z Gospodarzem Ogrodu Janem Karniszewskim.


Prezes ogrodu w swoim wystąpieniu podziękował za bardzo dobrą współpracę z dzielnicowymi Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, zwrócił się również do Wójta Gminy Lubasz i radnych gminnych aby podjęli odpowiednie działania zmierzające do podjęcia decyzji w sprawie poprawy stanu dróg dojazdowych do ogrodu, drogi są w fatalnym stanie szczególnie ta od strony Os. Zacisze, nie remontowana od czasu pamiętnej ulewy w 2011 r. Nadmienił iż poruszają się po niej rowerzyści, piesi, rodzice z małymi dziećmi a na dodatek drogą tą wiedzie szlak rowerowy oznaczony zielonym znaczkiem, mówiąc krótko droga ta w obecnym stanie powinna być wyłączona z ruchu.
Wojciech Urban.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio