Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy z Piły podziękowali Stanisławowi Kalembie za wsparcie - 04.12.2017

W dniu 2 grudnia 2017 roku Poseł Stanisław Kalemba wieloletni Poseł na Sejm RP oraz Minister Rolnictwa spotkał się w Pile z działaczami Polskiego Stronnictwa Ludowego. W spotkaniu uczestniczyli między innymi: Stefan Piechocki Wicestarosta Pilski i Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Pile, Prezes Koła Miejskiego PSL Eugeniusz Jagła oraz Prezes Okręgowego Zarządu PZD w Pile Marian Praczyk i Wiceprezes Maria Fojt, którzy z okazji jubileuszu 120 - lecia istnienia ogrodów działkowych w Polsce wręczyli pamiątkowy dyplom Stanisławowi Kalembie w podziękowaniu za jego zaangażowanie i pomoc w obronie rodzinnych ogrodów działkowych, praw działkowców, ustawy o Rodzinnych Ogrodach Działkowych z 2013 roku oraz Polskiego Związku Działkowców.

 
Pan Stanisław Kalemba dziękując stwierdził, że jedną z przyjemniejszych odcinków jego pracy jako parlamentarzysty była trudna praca na rzecz obrony i istnienia ogrodów działkowych oraz Związku przez Klub Parlamentarny PSL. Dodał również, że istnieją nadal ogrody działkowe w Polsce to ogromna zasługa działkowców i działaczy Związku.

W czasie spotkania, które przebiegało w miłej atmosferze - Prezes i Wiceprezes OZPZD poinformowali uczestników o aktualnej sytuacji i problemach rodzinnych ogrodów działkowców.

Maria Fojt
Wiceprezes OZ PZD
w Pile

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio