Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Informacja dot. programu DGCS PZD system - 27.11.2017

W Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Krzekowo” w Szczecinie od paru lat funkcjonuje program opracowany indywidualnie na potrzeby ogrodu, w zarysach proponowanego obecnego programu DGCS PZD system, który już ułatwia prace związane z ewidencją użytkowników działek, przyjmowanie opłat czy tworzenie listy obecności na walne zebrania.

Po zapoznaniu się z obecnym programem w ramach zgłoszonego naszego ogrodu do pilotażu programu DGCS PZD system oraz otrzymaniu tego programu w wersji ,demo, mogłem w pełni testować wszelkie warianty symulacyjne występujące w prowadzeniu i zarzadzaniu ROD.

Podczas testowania programu wystąpiły tak zwane usterki programowe które niezwłocznie zgłaszałem. Reakcja Firmy DGCS na uwagi i propozycje z mojej strony, były niezwłocznie konsultowane i wdrażanie co świadczy o profesjonalizmie autorów programu DGCS PZD System

W mojej ocenie rozwiązania w ostatniej wersji w modułach programu DGCS PZD system, w pełni spełniają oczekiwania w ułatwianiu pracochłonnym zarządzaniem ogrodu jak również ułatwieniem współpracy z ośrodkiem księgowym przy OZ PZD w którym to ośrodku prowadzona jest księgowość naszego ogrodu.

Jako osoba mająca możliwość testowania ten program i zapoznaniu się w walorami, zachęcam i polecam Rodzinnym Ogrodom Działkowy w PZD pod rozwagę wdrożenia program  DGCS PZD system w swoim ogrodzie.

Wiceprezes Zarządu ROD „Krzekowo” w Szczecinie Roman Krempski 

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio