Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

program DGCS PZD SYSTEM - 27.11.2017

Rodzinny Ogród Działkowy ,,Biała Róża" w Zabrzu jako jeden z siedmiu ogrodów korzystał z pilotażowego projektu DGCS PZD SYSTEM. Czas, w którym program był naszym wsparciem, z pewnością można zaliczyć do tych, w których praca była bardzo owocna i zdecydowanie sprawniejsza! DGCS PZD SYSTEM przede wszystkim znacząco ułatwił stworzenie bazy danych w której znajdują się informacje dotyczące ogrodu i działkowców. 

W przypadku ROD Biała Róża do bazy wprowadzono aż 708 działek czyli 1200 działkowców! 

DGCS PZD SYSTEM okazał się być świetnym rozwiązaniem na poradzenie sobie z ogromną ilością informacji wymagających uporządkowania. Dodatkowymi i wartymi odnotowania zaletami programu jest fakt, że to bardzo intuicyjne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie. Jego obsługa nie sprawia większych problemów. 

ROD Biała Róża jest zadowolona z wyników, które udało się osiągnąć dzięki wzięciu udziału w pilotażowym projekcie i z pełnym przekonaniem poleca program innym Rodzinnym Ogrodom Działkowym.

DGCS PZD SYSTEM to system, który pozwoli pożegnać się ze stertami ksiąg i zeszytów na rzecz nowoczesnego i wygodnego rozwiązania.

Sekretarz ROD Biała Róża w Zabrzu Rybińska Bożena

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio