Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

IX uroczyste posiedzenie OZ PZD w Pile z okazji jubileuszu 120-lecia - 25.10.2017

W sobotę 21 października 2017 roku Beata Dudzińska – zastępca Prezydenta Miasta Piły uczestniczyła w IX uroczystym posiedzeniu Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców z okazji 120-lecia ogrodów działkowych w Polsce. Podczas uroczystości wręczono m.in. medale, dyplomy i drzewka jubileuszowe z okazji 120-lecia. W spotkaniu brali udział członkowie władz Okręgu, zasłużeni działacze PZD, parlamentarzyści, prezydenci, starostowie i burmistrzowie z terenu działania Okręgu.

Pani Prezydent wręczyła listy gratulacyjne dla pana Zdzisława Śliwy z PZD Okręgowego Zarządu w Poznaniu oraz dla pana Eugeniusza Kondrackiego - prezesa Polskiego Związku Działkowców. Nie zabrakło także upominku i podziękowań dla pilskich działkowców, którzy poprzez wieloletnią działalność i zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju ogrodnictwa działkowego w Pile i w Polsce. Podziękowania w imieniu pilskich działkowców odebrał pan Marian Praczyk – Prezes Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Pile oraz pani Maria Fojt – wiceprezes OZ PZD w Pile.

Urząd Miasta w Pile otrzymał również wyróżnienia od działkowców – Medal Jubileuszowy od Polskiego Związku Działkowców za wybitne zasługi dla rozwoju ogrodów działkowych oraz podziękowania z okazji jubileuszu 120-lecia ogrodów działkowych w Polsce od prezesa OZ PZD w Pile dla Prezydenta Miasta Piły – Piotra Głowskiego za włożony wkład, zaangażowanie i pomoc w rozwoju rodzinnych ogrodów działkowych, a także współudział w tworzeniu, umacnianiu i obronie Związku.

Z okazji jubileuszu 120-lecia ogrodów działkowych w Polsce składamy wszystkim działkowcom najserdeczniejsze gratulacje!

 

źródło: pila.pl

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio